Odszkodowania i doradztwo prawne

Odszkodowanie i doradztwo prawne

Miałeś WYPADEK ?

Zawsze zadajemy sobie takie pytania:

Czy należy mi się odszkodowanie? W jakiej wysokości? Jakie rodzaje świadczeń?

Czy i jak mogę wygrać postępowanie z Zakładem Ubezpieczeń

Doświadczenie pokazuje że poszkodowani nie są w stanie zająć się samodzielnie dochodzeniem należnych im roszczeń odszkodowawczych. Z ich trudnej sytuacji oraz braku świadomości co do należnych uprawnień korzystają zobowiązani do naprawienia szkody czyli najczęściej zakłady ubezpieczeń. Wiele osób nie wie, że przysługują im jakiekolwiek świadczenia. Nie wiedzą również w jakiej wysokości mogą żądać odszkodowań. Stają przed problemem przedłużania postępowania, bezpodstawnych odmów wypłaty świadczeń, zaniżania odszkodowania oraz piętrzenia formalnych przeszkód w wypłacie należnych świadczeń. To stawia poszkodowanych na przegranej pozycji. Wobec tego co należy zrobić?

Po odszkodowanie z profesjonalistą u boku

W walce z Towarzystwem Ubezpieczeń wesprze i z pomocą przyjdzie  Kancelaria Meditor, której domeną jest uzyskiwanie najwyższych odszkodowań. Wykwalifikowana kadra prawnicza we współpracy ze specjalistami z zakresu medycyny zapewni  kompleksową obsługę prawną w walce o należne odszkodowanie zarówno na etapie przedsądowym jak i na drodze sądowej.

Kiedy zacząć sprawę?

Jak najszybciej –niezwłocznie. Poszkodowani potrzebują środków na leczenie od razu po wypadku, a ich rodziny środków na utrzymanie. Bez rozpoczęcia postępowania przeciwko towarzystwu nie mogą liczyć na jaką kolwiek pomoc. Pomoc, która może decydować o dostępie do najlepszej pomocy medycznej. Jest też druga strona medalu – po wielomiesięcznym leczeniu i rehabilitacji poszkodowani mogą usłyszeć od Towarzystwa Ubezpieczeń, że odszkodowanie nie przysługuje lub przysługuje  bardzo niewielkie: „bo przecież się Pan wyleczył i nie ma skutków wypadku.” Walkę zatem należy zacząć jak najszybciej aby udokumentować na bieżąco skutki wypadku.

Kancelaria Odszkodowawcza Meditor prowadzi działalność w zakresie reprezentowania osób fizycznych oraz firm w dochodzeniu odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody.

Siła kancelarii

Siłą Kancelarii jest ponadprzeciętny poziom kwalifikacji  prawników. Stawiamy na ciągłe doskonalenie wybranych specjalizacji i stałe poszerzanie zakresu świadczonych usług. Zespół łączy w sobie wierność zasadom wykonywanego zawodu publicznego zaufania i wieloletniej tradycji z otwartością na nowoczesność w komunikacji i działaniu kancelarii. 

            Kancelaria  jest otwarta  na problemy  Klientów, starając się zawsze znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie. Szybko się przemieszczamy, korzystamy z najnowszych technologii w komunikacji z Klientem, będąc zawsze do dyspozycji. W ten sposób cenimy i oszczędzamy czas naszych Klientów dostarczając niezwłocznie potrzebną pomoc. Jesteśmy również elastyczni w zakresie warunków świadczonej pomocy prawnej.

            Zdobyte na przełomie kilkunastu lat doświadczenie Kancelarii wskazuje, iż osoby poszkodowane w wypadkach ze względu na doznane obrażenia i stan psychiczny wymagają pomocy osób drugich często w podstawowych czynnościach życia codziennego. Tym bardziej poszkodowani nie są w stanie zająć się samodzielnie dochodzeniem należnych im roszczeń odszkodowawczych. To stawia poszkodowanych na przegranej pozycji.

Rozwiązanie problemu?

Z pomocą przyjdzie  Kancelaria Meditor, której domeną jest uzyskiwanie najwyższych odszkodowań. Tutaj wykwalifikowana karda prawnicza we współpracy ze specjalistami z zakresu medycyny zapewni  kompleksową obsługę prawną w walce o należne odszkodowanie zarówno na etapie przedsądowym jak i na drodze sądowej. 

Zlecając sprawę do prowadzenia kancelarii Meditor mają Państwo gwarancję uzyskania najwyższego zadośćuczynienia, refundacji wszystkich poniesionych kosztów oraz w uzasadnionych wypadkach przyznania renty. Ponadto Kancelaria zapewni również opiekę medyczną u najlepszych lekarzy specjalistów.

W każdym wypadku oferujemy bezpłatną poradę prawną dla wszystkich zainteresowanych

O kancelarii

  Od ponad 10 lat jesteśmy do Państwa dyspozycji a dzięki Waszemu zaufaniu zapracowaliśmy na tytuł lidera w dziedzinie odszkodowań. Specjalizacją naszej Kancelarii jest kompleksowa obsługa postępowań o świadczenia odszkodowawcze od ubezpieczycieli i innych podmiotów o zasięgu ogólnokrajowym oraz w innych  Państwach Unii Europejskiej .                                 

M erytoryka E – Komunikacja D oświadczenie I ndywidualne podejście T roska o Klienta O pieka prawna i medyczna R zetelność  

O kancelarii

masz jakieś pytania? skontaktuj się z nami